alkoholik alimenciarz

Jesteś nowy/nowa na forum Strefy Problem?
Tu możesz się przedstawić i przywitać.

Moderatorzy: lulla, Opiekun Strefy Problem

alkoholik alimenciarz

Nieprzeczytany postautor: ewa43 » 07 lis 2017, 21:50

Mam zasądzone alimenty od trzech lat na trójkę dzieci... mąż oczywiście nie płaci bo po co...nie jest biednym alimenciarzem , bo pracował do tej pory za granicą, jakby chciał to by miał z czego płacic, niestety kasa szła na alkohol...A dzieci rosną mają swoje potrzeby...mam dwa kredyty w sumie 900 zł co miesiąc plus wszystkie opłaty, jakieś 2 tys co miesiąc, a gdzie jedzenie , ubranie itp? Żadne z moich dzieci nie było nigdy na obozie czy koloniach, nigdzie razem nie wyjeżdżamy, bo nas nie stać...Teraz dzieci już prawie pełnoletnie, więc zostawiłam je same w domu i wyjechałam za granicę, bo przecież nie daję już rady...coś za coś -troszkę większe pobory kosztem rozstania z dziećmi. A mąż? W tej chwili już nie pracuje, przepił wszystko co miał , dosłownie do grosza...Podczas gdy ja ciężko pracuję za granicą , on spał nachlany w domu, do niczego nie dokładał...Teraz poszedł na odwyk...ciepło, czysto , dadzą jeść, bo ja go w końcu pogoniłam z domu...
ewa43
Nowozarejestrowany
Nowozarejestrowany

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
gadu-gadu: 0

Re: alkoholik alimenciarz

Nieprzeczytany postautor: Jura » 08 lis 2017, 14:31

Cóż, pewnie sama żałujesz, że tak późno wzięłaś się za "pana i władcę".
Myślę, że zadbałaś dla niego o szlaban na twoje mieszkanie, bo jak nie to dzieci będą miały z nim przeboje...
Pozdrawiam.
Bacz na dzień dzisiejszy,
gdyż na nim polega życie;
Awatar użytkownika
Jura
Opiekun forum
Opiekun forum

Zdjęcia: 11
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Nieprzeczytany postautor: ewa43 » 08 lis 2017, 22:22

No to jest największy problem, nie wiem jak się go pozbyć z mieszkania, niestety, może jednak tez mi go trochę szkoda...W grudniu mamy pierwszą sprawę o rozwód, nie wiem tylko czy jest sens jechać, bo jesli on na odwyku...
ewa43
Nowozarejestrowany
Nowozarejestrowany

Nieprzeczytany postautor: alkoholik25 » 15 lis 2017, 09:24

zawsze jest sens jak czujesz taką potrzebę ze musisz się rozwieść to zrób to idź za głosem serca
alkoholik25
Nowozarejestrowany
Nowozarejestrowany

Wróć do Centrum Powitań