POMOC W PRZEPROWADZENIU BADAŃ - WSPÓŁUZALEŻNIENIE

Skoro internetowe szlaki przyprowadziły Ciebie na to forum Strefy, to zaproponuj ciekawy temat, niekoniecznie nawiązujący do uzależnień i współuzależnień

Moderatorzy: lulla, Opiekun Strefy Problem

POMOC W PRZEPROWADZENIU BADAŃ - WSPÓŁUZALEŻNIENIE

Nieprzeczytany postautor: harmoniaup » 11 maja 2017, 22:28

Jestem studentką III roku studiów I stopnia na kierunku PRACA SOCJALNA, na Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. W ramach obrony pracy dyplomowej prowadzę badania dotyczące charakterystyki osób współuzależnionych- żon, partnerek, narzeczonych - kobiet, które dziś borykają się lub w przeszłości były dotknięte problemami związanymi z uzależnieniem partnera. W związku z tym zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety, która pozwoli mi stworzyć psychologiczny obraz współuzależnienia, będący punktem wyjścia do pracy nad rozwojem terapii osób współuzależnionych. Ankieta jest anonimowa, a informacje zebrane dzięki Państwa pomocy przedstawione zostaną w charakterze danych ilościowych, co umożliwi identyfikację zjawiska, jednocześnie zapewniając Państwu dyskrecję.

Poniżej podaję link do ankiety:

interankiety.pl/i/pQzWOa4M

Z góry dziękuję za pomoc wszystkim osobom, które dzięki swej uprzejmości pomogą mi w przeprowadzeniu badań.

Z pozdrowieniami,

Paulina, studentka III roku studiów I stopnia na kierunku praca socjalna (Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie)
harmoniaup
Nowozarejestrowany
Nowozarejestrowany

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
gadu-gadu: 0

Wróć do Tematy bez granic