Razem , czy osobno - offtopic z tematu Basi

Skoro internetowe szlaki przyprowadziły Ciebie na to forum Strefy, to zaproponuj ciekawy temat, niekoniecznie nawiązujący do uzależnień i współuzależnień

Moderatorzy: lulla, Opiekun Strefy Problem

Re: Razem , czy osobno - offtopic z tematu Basi

Nieprzeczytany postautor: barbara » 16 lis 2015, 00:34

Przegladam swoje tematy,czytam ostatni wpis i tak sobie mysle,jednak bylo we mnie (i jest) duzo wiary i sily.Mityngi otwarte juz sa <hura> .
współuzależniona
Awatar użytkownika
barbara
Mega pisarz
Mega pisarz

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Nieprzeczytany postautor: syn-upadlego » 19 cze 2017, 15:08

Ja sam nie wiem, co mnie skierowało na ten wątek, ale serdecznie dziękuję za podzielenie się tymi różnymi emocjami i przemyśleniami, Barbaro, czy tam Basiu, jak wolisz :). Dużo się nauczyłem, zresztą jak z całego tego forum
Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś napiszesz tego rodzaju wątek, bo można się było i przy nim ucieszyć, i uśmiechnąć i zasmucić :). Eh, kawał dobrej, pożytecznej lektury!
syn-upadlego
Nowozarejestrowany
Nowozarejestrowany

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
gadu-gadu: 0

Nieprzeczytany postautor: barbara » 19 cze 2017, 21:01

Miło mi bardzo iz komus przydał sie mój watek.Pozdrawiam cieplutko i na pewno sie odezwę ,sporo sie wydarzyło od tamtej pory.Bardzo rzadko tu bywam,w ogóle rzadko bywam :oops: .Sie poprawie :D
współuzależniona
Awatar użytkownika
barbara
Mega pisarz
Mega pisarz

Nieprzeczytany postautor: barbara » 20 cze 2017, 19:54

Poczytalam równiez "offtopic z tematu Basi " przypomnialy mi sie moje niepokoje na tamten czas.
Jednak wytrwale dażyłam do celu.Tematem sa tu mityngi otwarte w mojej grupie.Pamietam dlugo borykalam sie w tym temacie w realu.Jakos czas był dla mnie bardzo łaskawy bo na dzien dzisiejszy moja macierzysta grupa pieknie współpracuje z AA ,są mityngi otwarte raz w miesiacu,jak trzeba to nawet otwieramy zamkniety jesli jest taka potrzeba.Co prawda grupa bardzo sie skurczyla po tych zmianach,ale cóż....nie olosc a jakość sie liczy .Osobiscie uwazam iz stanowimy w jakims sensie jednosc,o czym tez mowi tradycja 4 "Każda grupa powinna być niezależna, z wyjątkiem spraw odnoszących się do innych grup Al-Anon lub AA jako całości." jak by na to nie patrzył dla mnie nie da sie tego rozerwac.Ale to było dawno,nie mniej jednak warto było sobie poczytac ten wątek :)
współuzależniona
Awatar użytkownika
barbara
Mega pisarz
Mega pisarz

Poprzednia

Wróć do Tematy bez granic