Dzień dobry

Jesteś nowy/nowa na forum Strefy Problem?
Tu możesz się przedstawić i przywitać.

Moderatorzy: lulla, Opiekun Strefy Problem

Dzień dobry

Nieprzeczytany postautor: anja_30 » 11 mar 2018, 17:46

Kochani jestem studentką psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Potrzebuję pomocy w badaniu do pracy magisterskiej. Badanie dotyczy poczucia sensu życia, duchowości i poczucia kontroli osób uzależnionych, w trakcie terapii oraz już niepijacych. Ankieta jest zupełnie anonimowa. Na wypełnienie wystarczy jakieś 15-20 min. Wystarczy skopiować link, wkleić w wyszukiwarkę, wypełnić i kliknąć na końcu wyślij ankietę; Wasze odpowiedzi będą mi bardzo pomocne w badaniach.
Z góry bardzo dziękuję za pomoc, a to link: http://www.survio.com/survey/d/W8P2M3O4B2Y5B1X4J
anja_30
Nowozarejestrowany
Nowozarejestrowany

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
gadu-gadu: 0

Re: Dzień dobry

Nieprzeczytany postautor: Jura » 12 mar 2018, 14:56

Skoro zaznaczam, że jestem niepijącym alkoholikiem to w następnym pytaniu o dawki alkoholu powinno być to również uwzględnione. Z tego powodu nie można kontynuować ankiety...
Bacz na dzień dzisiejszy,
gdyż na nim polega życie;
Awatar użytkownika
Jura
Opiekun forum
Opiekun forum

Zdjęcia: 11
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Re: Dzień dobry

Nieprzeczytany postautor: anja_30 » 17 mar 2018, 22:39

Jura pisze:Skoro zaznaczam, że jestem niepijącym alkoholikiem to w następnym pytaniu o dawki alkoholu powinno być to również uwzględnione. Z tego powodu nie można kontynuować ankiety...

Witam, dziekuję za sugestię, zostało to juz poprawione :) Dziekuje również za pomoc. Pozdrawiam serdecznie. Ania
anja_30
Nowozarejestrowany
Nowozarejestrowany

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
gadu-gadu: 0

Wróć do Centrum Powitań