Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /srv/accounts/200/1da/public_html/includes/utf/utf_tools.php on line 1781 Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /srv/accounts/200/1da/public_html/includes/utf/utf_tools.php on line 1781 Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /srv/accounts/200/1da/public_html/includes/utf/utf_tools.php on line 1781 Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /srv/accounts/200/1da/public_html/includes/utf/utf_tools.php on line 1781 Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /srv/accounts/200/1da/public_html/includes/utf/utf_tools.php on line 1781 Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /srv/accounts/200/1da/public_html/includes/utf/utf_tools.php on line 1781 Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /srv/accounts/200/1da/public_html/includes/utf/utf_tools.php on line 1781 Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /srv/accounts/200/1da/public_html/includes/utf/utf_tools.php on line 1781 Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /srv/accounts/200/1da/public_html/includes/utf/utf_tools.php on line 1781 Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /srv/accounts/200/1da/public_html/includes/utf/utf_tools.php on line 1781 Strefa Problem - alkoholizm • Wyświetl temat - Polecany ośrodek (Warszawa)

Polecany ośrodek (Warszawa)

Wszystko związane z chorobą alkoholową.
Uzależnienie od alkoholu i współuzależnienie.
Jeżeli alkohol, koalkoholizm jest problemem w Twoim życiu, to właśnie jest miejsce dla Ciebie

Moderatorzy: lulla, Opiekun Strefy Problem

Polecany ośrodek (Warszawa)

Nieprzeczytany postautor: eklektyka » 15 kwie 2015, 21:00

Witam wszystkich serdecznie. Jestem nowa na forum i kompletnie zielona w temacie. Problem alkoholizmu dotknął mojego męża. On dopiero ostatnio przyznał, że faktycznie jest coś na rzeczy i zgodził się sobie pomóc. Szukamy więc dla niego jakiegoś sprawdzonego ośrodka. Czy ktoś z Was mógłby polecić coś w tym temacie (chodzi o Warszawę, bądź okolice, może być też coś trochę dalej - powiedzmy maks. 100km od Wawy)? Jak to w ogóle wygląda, jak uzyskuje się skierowanie do takiego ośrodka? Co sądzicie o tym miejscu: http://www.terapiapomost.pl/pobyt-w-osrodku?
eklektyka
Nowozarejestrowany
Nowozarejestrowany

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
gadu-gadu: 0

Re: Polecany ośrodek (Warszawa)

Nieprzeczytany postautor: TylkoEva » 15 kwie 2015, 22:35

http://otu.pl

Sprąwdz tutaj ja tu byłam na terapi, polecam........
Krocz spokojnie wśród zgiełku i pośpiechu - pamiętaj jaki pokój może być w ciszy. Tak dalece jak to możliwe nie wyrzekając się siebie, bądź w dobrych stosunkach z innymi ludźmi. Prawdę swą głoś spokojnie i jasno....
TylkoEva
Użytkownik forum
Użytkownik forum

Zdjęcia: 1
gadu-gadu: 20682903

Nieprzeczytany postautor: eklektyka » 18 kwie 2015, 20:24

Bardzo dziękuję ;) Na innym forum zmieszano mnie z błotem, fajnie, że chociaż tutaj ktoś po prostu chce wyciągnąć rękę...
eklektyka
Nowozarejestrowany
Nowozarejestrowany

Nieprzeczytany postautor: Jura » 18 kwie 2015, 21:28

Każdy ośrodek jest dobry, wszystko zależy od nastawienia do zdrowienia samego głównego zainteresowanego.
Jak będzie chciał udowodnić, że nic mu nie pomoże to nic nie pomoże.
http://12krokow.niepije.pl/bohdan-woron ... t4337.html kliknij i poczytaj, pomoże wam to wiele zrozumieć.
W sprawie skierowania najlepiej udać się do najbliższej poradni leczenia uzależnień. Tam wiedzą wszystko na bieżąco.

Musicie jednak pamiętać, że dopiero po wyjściu z terapii zamkniętej (taką uważam osobiście za najskuteczniejszą) zacznie się najtrudniejszy etap zdrowienia – etap konfrontacji z życiem. Tym trudniejszy, że w konfrontacji tej nie będzie mógł sobie „pomagać" alkoholem.
Nie można również oczekiwać po samej terapii wielkich zmian w zachowaniu męża. Na nowo będzie zmuszony uczyć się żyć bez regulowania uczuć alkoholem.
Terapia to tylko jakby start z bloków do reszty życia i jakie ono będzie dla was, zależy od jego dalszej pracy nad sobą.

Ty, aby mu pomóc, powinnaś również poznać co i jak z tym alkoholizmem jest. W nieznajomości problemu zamiast pomóc możesz zaszkodzić. Unikniesz również poprzez nabytą wiedzę manipulowania tobą przez męża... Wskazana terapia dla współuzależnionych, ewentualnie grupa Alanon, która na poważnie traktuje i pracuje na Dwunastu Krokach Alanon.

Pozdrawiam.
Bacz na dzień dzisiejszy,
gdyż na nim polega życie;
Awatar użytkownika
Jura
Opiekun forum
Opiekun forum

Zdjęcia: 11
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Nieprzeczytany postautor: Uxorious » 14 maja 2015, 15:45

Witam. Jakiś czas temu też szukałem jakiegoś dobrego ośrodka. Czytałem wiele i szukałem długo i jeśli chodzi o okolice Warszawy to najlepsza opinie miał ten ośrodek http://leczyc.pl. Po pobycie tam mogę stwierdzić, że opinie te nie były stawiane na wyrost i na prawde jestem zadowolony z czasu spędzonego tam. Jestem przede wszystkim silniejszy i wiem jak radzić sobie z moim problemem. Tak więc polecam każdemu ktoszuka na prawdę dobrego ośrodka :)
Uxorious
Nowozarejestrowany
Nowozarejestrowany

Nieprzeczytany postautor: Uzan » 30 mar 2016, 08:07

Może nie z Warszawy, tylko z okolic Poznania polecam ośrodek www.uzaleznieniapoznan.pl
Uzan
Nowozarejestrowany
Nowozarejestrowany

Nieprzeczytany postautor: Goskac » 27 lis 2017, 18:38

ja polecam bardzie terapię u Pana Macieja Żurka, pomógł mi w walce z alkoholizmem, świetny, miły człowiek. Przyjmuje nadal w kolektywie Psychologgia.
Goskac
Użytkownik forum
Użytkownik forum

Wróć do Alkoholizm forum dyskusyjne