niemoc

Wszystko związane z chorobą alkoholową.
Uzależnienie od alkoholu i współuzależnienie.
Jeżeli alkohol, koalkoholizm jest problemem w Twoim życiu, to właśnie jest miejsce dla Ciebie

Moderatorzy: lulla, Opiekun Strefy Problem

niemoc

Nieprzeczytany postautor: rado1977 » 28 maja 2017, 04:22

prosze o pomoc pije od tygodnia nie mogę przestać zamknełem się w domu nie wiem jak sobie z tym radzić
rado1977
Nowozarejestrowany
Nowozarejestrowany

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
gadu-gadu: 0

Re: niemoc

Nieprzeczytany postautor: MordaDoPicia » 29 maja 2017, 19:32

1 punkt dla Ciebie za jakieś chęci. Teraz możesz zdobywać następne biorąc się za siebie albo uciąć komuś łeb a za to jest aż 100 pkt. huligana : D
A tak serio to rusz się z domu na słonko, wypoć z siebie ten syf(alkohol). Sauna, basen i odrazu poczujesz się lepiej. Możesz to wykorzystać w dwojaki sposób, albo uszanujesz i pierdzielniesz tym wszystki albo zyskasz moc do następnego tygodnia mody pod sklepem 24h.
Nie zapomnij o witaminkach.
Poczytaj informacje na forum o alkoholizmie, dają dużo do myślenia. Trzeba wiedzieć z jakim wrogiem się mierzymy i jak go pokonać.

Totakie moje zabobony ale na początek myślę że postawią Cię na nogi. Tylko pamiętaj zaciśnij zęby i do przodu!!!
MordaDoPicia
Użytkownik forum
Użytkownik forum

Zdjęcia: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: niemoc

Nieprzeczytany postautor: Maq1234 » 18 cze 2017, 15:35

Witam, Rado1977.
Zamknięcie w domu nic Ci nie da. Ja też tak kiedyś myślałem i nic z tego dobrego nie wyszło. Co najwyżej tylko opóźni dzień w którym wypijesz. Miałem wszywkę i też nie piłem przez 13 miesięcy ale trzy dni temu napiłem się. Musisz iść na leczenie na miting może tam spotkasz kogoś kto Cię sprowadzi rozmową na abstynencje. Z tego co piszesz, to wiem że naprawdę chcesz przestać pić, ale do tego jeszcze długa droga.
Maq1234
Nowozarejestrowany
Nowozarejestrowany

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Wróć do Alkoholizm forum dyskusyjne