Witam

Jesteś nowy/nowa na forum Strefy Problem?
Tu możesz się przedstawić i przywitać.

Moderatorzy: lulla, Opiekun Strefy Problem

Witam

Nieprzeczytany postautor: gzegzolek » 09 maja 2017, 16:54

Nazywam sie Arek , moj problem jak to forum wskazuje alkoholowy wpierw po terapi nie pilem zamknietej z 1.6 roku , pozniej to roznie bywalo przez te pare lat ale nawet jak zapilem nie mialem ciagow .Teraz wydarzylo sie rozstalem sie z kobieta i emocje wybuchly od 7 dni pije i nie moge przestac masakra>Byłem w poradni ale dali mi skierowanie na detoks , nie chcieli mi dac lekow uspakjacych tylko skierowanie na detoks.A wtej chwili nie moge wyjechac na detoks dzis wypilem tylko piwo +100 ale juz czuje ze mnie bierze a nie chce pic ale boje sie znowu wieczorem zabraknie woli .Wiem ze mnie picie wykancza nadcisinienie czy dna moczanowa moje pytanie jak zdobede te leki jest szansa ze odtruje sie w domu po tygodniowym picu?
gzegzolek
Nowozarejestrowany
Nowozarejestrowany

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
gadu-gadu: 0

Re: Witam

Nieprzeczytany postautor: MordaDoPicia » 10 maja 2017, 21:28

Cześć!!!

Pomoge Ci! Idź się wykąp, ogól i rusz tyłek na saune z basenem. Sauna musi być koniecznie! Wypocisz z siebie cały ten syf i lepiej się poczujesz to Ci gwarantuje. Nie pij bo sam wierz że nie chcesz, samemu da się nie pić tylko trzeba to zrozumieć a Ty już to wież. Przerobiłeś ro na terapii. To jest tylko chwila niby przyjemności wzamian za dni, tygodnie, miesiące moralniaka. Zrób coś, działaj za nim dostaniesz pożądną zjebę tu od kogoś na forum :)
MordaDoPicia
Użytkownik forum
Użytkownik forum

Zdjęcia: 0
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
gadu-gadu: 0

Wróć do Centrum Powitań