Wyjazd na odwyk.

Terapie uzależnień i współuzaleznień.
Ośrodki - poradnie, leczenia uzależnień i współuzależnień.

Moderatorzy: lulla, Opiekun Strefy Problem

Re: Wyjazd na odwyk.

Nieprzeczytany postautor: pisklak » 31 sty 2013, 22:06

Witaj.
W Rybniku odwyk, terapia zamknięta, jest tylko dla kobiet.
Dla mężczyzn detoks, oraz oddziaływania terapeutyczne.
Tyle wiem jeśli chodzi o szpital psychiatryczny.
Z mojego doświadczenia wiem, że na terapię trzeba mieć skierowanie od lekarza i trzeba się zapisać.
pozdrawiam Asia
"Pozwalam być ci sobą: myśleć samodzielnie, zaspokajać własne kaprysy, iść za własnymi skłonnościami, zachowywać się w sposób odpowiadający twoim gustom"- Antoni de Mello.
pisklak
Opiekun forum
Opiekun forum

Zdjęcia: 0
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy
gadu-gadu: 0

Nieprzeczytany postautor: dziadziunio » 31 sty 2013, 22:10

Myślę, że piszesz o typowej terapi zamknietej..
Kiedyś, nie tak dawno zresztą wszystko po raz już kolejny wymkneło mi spod kontroli..Nie potrafiłem już ani nad tym zapanować ani też postepujacej degradacji powstrzymać..Miałem jedną Przyjaciółkę i ją to własnie poprosiłem o pomoc.........pomogła..........po paru dniach już byłem na zamknietej...
Napiszę Tobie w jaki sposób to zrobiła...
Wzieła książkę telefoniczną i dzwoniła, wszedzie gdzie tylko mogła, prosząc o pomoc...rozmawiała, przekonywała i pomimo tego iż byłem nie ubezpieczony................ przyjeli...
Terapię poprzednią od tej o której napisałem powyżej załatwiała dla mnie moja siostra...nigdy nie pytałem lecz jestem pewny, że zrobiła to w ten sam sposób..
Piszesz logicznie więc myślę, ze nie potrzebujesz pomocy osób trzecich...spróbować nie zaszkodzi..

powodzenia <czesc>
.......................Poprzez nierozwagę, przeoczyłem chwilę w której wbrew zamysłom boskim ze zwykłego pijaczka stałem się kimś, kto chciał zamordować całe swoje wewnętrzne człowieczeństwo............................
Awatar użytkownika
dziadziunio
Mega pisarz
Mega pisarz

Podziękował : 37 razy
Otrzymał podziękowań: 28 razy

Nieprzeczytany postautor: pisklak » 31 sty 2013, 22:24

Najlepiej zadzwoń do szpitala w Rybniku i się dowiedz co potrzebujesz.
Tak, skierowanie od lekarza rodzinnego było potrzebne.
Moja droga była inna, ja najpierw byłam na detoxie i stamtąd mnie skierowano bezpośrednio na oddział zamknięty w Rybniku.

nr do szpitala w Rybniku tel.: 032 422 68 75
"Pozwalam być ci sobą: myśleć samodzielnie, zaspokajać własne kaprysy, iść za własnymi skłonnościami, zachowywać się w sposób odpowiadający twoim gustom"- Antoni de Mello.
pisklak
Opiekun forum
Opiekun forum

Nieprzeczytany postautor: pisklak » 31 sty 2013, 22:34

Znalazłam jeszcze te numery, telefon Centrala: ( 0 32 ) 43 281 00 lub ( 0 32 ) 43 282 98
w internecie nigdy nie wiem co jest aktualne :oops:
pisklak
Opiekun forum
Opiekun forum

Wróć do Leczenie - terapie