Dam pracę przy remontach i wykończeniach wnętrz w Katowicach

Skoro internetowe szlaki przyprowadziły Ciebie na to forum Strefy, to zaproponuj ciekawy temat, niekoniecznie nawiązujący do uzależnień i współuzależnień

Moderatorzy: lulla, Opiekun Strefy Problem

Dam pracę przy remontach i wykończeniach wnętrz w Katowicach

Nieprzeczytany postautor: Moon » 17 maja 2015, 10:58

Witam,
prowadzę małą firmę remontową na terenie Katowic. Jestem trzeźwiejącym alkoholikiem, z 6 letnim stażem. Poszukuję osoby lub osób do pomocy. Do tej pory robiłem większość sam, a do większych zleceń zatrudniałem pracowników ale coraz częściej odnoszę wrażenie, że już chyba tylko nam, trzeźwiejącym alkoholikom zależy na rzetelności, słowności i solidności.

Mam bardzo dużo zleceń, których nie jestem w stanie już sam obsłużyć, a dotychczasowi klienci chwalą mnie za solidność, rzetelność, słowność i jakość wykonanych przeze mnie prac.

Jeżeli jesteś trzeźwiejącym alkoholikiem to już właściwie posiadasz wszystkie poszukiwane przeze mnie cechy dobrego pracownika :)

Praca nie należy do najłatwiejszych ale jeżeli się ją polubi to sprawia bardzo dużo satysfakcji.
Nie wymagam od Ciebie doświadczenia ale przede wszystkim chęci do jego zdobycia.

Praca możliwa do podjęcia od zaraz. Jesteś zainteresowany, napisz.

Pozdrawiam :)
Moon
Nowozarejestrowany
Nowozarejestrowany

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
gadu-gadu: 0

Re: Dam pracę przy remontach i wykończeniach wnętrz w Katowi

Nieprzeczytany postautor: kuba30 » 17 maja 2015, 13:05

a za ile?.............................................................
kuba30
Mega pisarz
Mega pisarz

Zdjęcia: 1
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 15 razy
gadu-gadu: 45465920

Wróć do Tematy bez granic