pijący mąż

Wszystko związane z chorobą alkoholową.
Uzależnienie od alkoholu i współuzależnienie.
Jeżeli alkohol, koalkoholizm jest problemem w Twoim życiu, to właśnie jest miejsce dla Ciebie

Moderatorzy: lulla, Opiekun Strefy Problem

pijący mąż

Nieprzeczytany postautor: Elzbieta 1 » 17 gru 2016, 13:52

Witam! Moj mąż nadużywa alkoholu od wielu lat. ale ostatnio zrobił się już nie do zniesienia. Swoje potrzeby fizjologiczne( mocz) załatwia na podłodze tak zebym ja nie widziała, a jak słysze ze to robi,to mowi ze idzie do ubikacji ale na podłodze juz mokro. Potrafi powiedziec ze to ja tam wylałam wode a on tam nie załatwiał sie. Osobom ktore nie znaja go blizej chwali sie co to on zrobi w domu, a prawda jest taka ze to co on robi i to co ma to przypisuje mi, a to co ja robię i miałam za panne to przypisuje sobie. Kłamstwa ma na poczekaniu. Był okres ze mówił za za mieszkanie i prad nie bedzie płacił bo to nie jest na niego. Obawiam sie ze niedługo tez tak może zrobić. Jak słyszy ze ja wzywam policje to potulny kładzie sie do łózka i jest spokój a jak Policja wyjdzie to nadal pokazuje swoje "rogi". Mieszkamy od 5 lat w wynajętym od Spółdzielni mieszkaniowej mieszkaniu.Chciałabym to mieszkanie oddać do Spóldzielni i sama dla siebie coś wynająć. Wynajem jest na mnie. Nie wiem czy nie bedzie mi przeszkadzał w wzięciu z soba przynajmiej szafy. Nie wiem jak też zachować się w stosunku do niego jak np. chodzi po mieszkaniu i pierdzi albo stale mu coś sie odbija.
Mój mail urna4@wp.pl
Pozdrawiam Ela
Elzbieta 1
Nowozarejestrowany
Nowozarejestrowany

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
gadu-gadu: 2727351

Re: pijący mąż

Nieprzeczytany postautor: jacek_o » 17 gru 2016, 20:41

Elu
Masz ciężko i z Twojego tonu oraz tekstu wynika, że chcesz już skończyć ten koszmar. Zrób to. Zacznij żyć swoim życiem, a nie kłamstwami.

Proszenie, grożenie nic nie da chyba.
Może jak odejdziesz to coś mu się zmieni w głowie i zacznie nad sobą pracować.
Jestem alkoholikiem - nie piję od 17 czerwca 2012. Trzeźwieję.
Awatar użytkownika
jacek_o
Opiekun forum
Opiekun forum

Zdjęcia: 9
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
gadu-gadu: 2451393

Wróć do Alkoholizm forum dyskusyjne