Nie udało się ! Jestem jeszcze ale co bedzie nie wiem

Wszystko związane z chorobą alkoholową.
Uzależnienie od alkoholu i współuzależnienie.
Jeżeli alkohol, koalkoholizm jest problemem w Twoim życiu, to właśnie jest miejsce dla Ciebie

Moderatorzy: lulla, Opiekun Strefy Problem

Nie udało się ! Jestem jeszcze ale co bedzie nie wiem

Nieprzeczytany postautor: zwiędła_róża » 20 cze 2018, 14:58

Witajcie,
Jest źle! Niektórzy z Was pamiętaja mnie. Czy coś się zmieniło? Otóż nie, nie zmieniło się ...jeszcze kiedyś mi się chciało a teraz to już jestem w takim stanie , że tylko czekam ... aby sie nachlać ! Zycie mi się wali , unikam znajomych, unikam ludzi , najlepiej mi samej w towarzystwie "%" , Pomóżcie ! bo już dziś patrzyłam na swoje żyły.Sama sie oszukuję,Mam w głowie tyle myśli
Awatar użytkownika
zwiędła_róża
Użytkownik forum
Użytkownik forum

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Nie udało się ! Jestem jeszcze ale co bedzie nie wiem

Nieprzeczytany postautor: Jura » 20 cze 2018, 21:09

Witaj.
Trzeba było dalej pisać w swoim wątku, mieliby ludzie jakiś przegląd twojej sytuacji na przestrzeni lat. Łatwiej coś poradzić... No, ale trudno.

Przeczytałem wszystkie twoje poprzednie posty i według mnie, jedynym słusznym i obiecującym wyjściem dla ciebie, jest terapia zamknięta.
Oderwiesz się wtedy od wyzwalaczy, a tam w razie kryzysu masz pod ręką fachowców; terapeuci, psycholog, psychiatra, no i współuczestników terapii.

W pewnym stadium picia, bez leków od psychiatry specjalisty od uzależnienia alkoholowego, nie ma szans, a i raptowne odstawienie będzie raczej wymagało pomocy lekowej... Dlatego raczej nie zwlekaj z podjęciem terapii zamkniętej, bo to już chyba twój ostatni pociąg...

Widzisz, człowiek uzależniony przebywający sam, zdany na siebie samego, znajduje się w najgorszym dla siebie towarzystwie...

Pozdrawiam...
Bacz na dzień dzisiejszy,
gdyż na nim polega życie;
Awatar użytkownika
Jura
Opiekun forum
Opiekun forum

Zdjęcia: 11
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Nieprzeczytany postautor: zwiędła_róża » 21 cze 2018, 15:01

Dziękuję ...tak! to mój ostatni pociąg , wiem ! Gdzie iść ? Od czego zacząć? Po kolei !Te coddzienne obiecanki , wymówki hmmm. Może powinnam sie zamknąć na jakiś czas w szpitalu - wtedy po kilku dniach bym doszła do siebie i była w stanie normalnie myśleć , trzeżwym spojrzeniem bo tak to ciągle mi sie wydaje , że jest wszystko ok a tymczasem ciagle jestem pod wplywem - byle do rana

-- 21 cze 2018, o 15:04 --

Może zwyczajnie potrzebuje aby mnie ktoś za rękę wziął - trzymał i wskazął drogę , trzepnął w łeb !
Awatar użytkownika
zwiędła_róża
Użytkownik forum
Użytkownik forum

Nieprzeczytany postautor: Jura » 21 cze 2018, 21:11

Kierunek?...
Najbliższy ośrodek leczenia uzależnień, a tam psychiatra na początek. Potem pójdzie gładko.
Nie ściemniaj i uczciwie mów o swoich "osiągnięciach" alkoholowych. Dla pewności zapisz sobie wszystko na kartce.
Proś o jak najdłuższy pobyt, bo...A zresztą co cię będę straszył, sama wiesz czym grozi dalsze picie...
A może jednak nie wiesz?...

Powodzenia.
Bacz na dzień dzisiejszy,
gdyż na nim polega życie;
Awatar użytkownika
Jura
Opiekun forum
Opiekun forum

Zdjęcia: 11
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Nieprzeczytany postautor: Dominos » 18 lip 2018, 23:13

Wiadomo,że nie zawsze uda sie od razu, grunt to probowac i isc do przodu. Moze sprobuj w klinice Medox pod Warszawą , oni maja wieloletnie doswiadczenie w tym i juz nie jeden raz udalo im sie kogos wyciagnac z uzaleznienia. Mozna im zaufac
Dominos
Nowozarejestrowany
Nowozarejestrowany

gadu-gadu: 0

Nieprzeczytany postautor: jal » 19 lip 2018, 01:18

zwiędła_róża pisze:Dziękuję ...tak! to mój ostatni pociąg , wiem ! Gdzie iść ? Od czego zacząć? Po kolei !Te coddzienne obiecanki , wymówki hmmm. Może powinnam sie zamknąć na jakiś czas w szpitalu - wtedy po kilku dniach bym doszła do siebie i była w stanie normalnie myśleć , trzeżwym spojrzeniem bo tak to ciągle mi sie wydaje , że jest wszystko ok a tymczasem ciagle jestem pod wplywem - byle do rana

-- 21 cze 2018, o 15:04 --

Może zwyczajnie potrzebuje aby mnie ktoś za rękę wziął - trzymał i wskazął drogę , trzepnął w łeb !

I co postanowiłaś ?
Jeśli Ty nie zadbasz o swoje zdrowienie to nikt nie zadba... warto zawalczyć o swoje życie - ja wybrałem AA i specjalistów i żyję.

-- 19 lip 2018, o 01:20 --

Dominos pisze:Wiadomo,że nie zawsze uda sie od razu, grunt to probowac i isc do przodu. Moze sprobuj w klinice Medox pod Warszawą , oni maja wieloletnie doswiadczenie w tym i juz nie jeden raz udalo im sie kogos wyciagnac z uzaleznienia. Mozna im zaufac

Na kolejnym forum lansujesz ośrodek... a może napisz coś o sobie ?
Bądź uważny, staraj się być szczęśliwy.
jal
Pisarz
Pisarz

Nieprzeczytany postautor: Dominos » 25 lip 2018, 22:36

"lansuje' nie bez powodu. Z doswiadczenia wiem ze trudno wyjsc z nalogu. Niektorzy po prostu z tego nei wychodzą. Ale nie ma co sie zalamywac bo jednak kazdy krok do przodu to postęp i może nasza zyciowa szansa, tak było w moim przypadku. Z nałogu wychodziłem 7-8 lat. Teraz nie mogę patrzeć na alkohol i czuję się zupelnie innym czlowiekiem, bo jestem na nowej drodze
Dominos
Nowozarejestrowany
Nowozarejestrowany

Nieprzeczytany postautor: jal » 25 lip 2018, 23:22

Dominos - ważne że jesteś na prostej... jak dbasz obecnie o swoje zdrowienie?
Pozdrawiam.
Bądź uważny, staraj się być szczęśliwy.
jal
Pisarz
Pisarz

Wróć do Alkoholizm forum dyskusyjne